KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14099473

nr 1409 9473

Adolf Hallman

(1893-1968)

Tusch, Adolf Hallman (1893-1968), Signerad. Bildmått: 44x16 cm, yttermått inklusive ram: 58x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:33:01